Запись на шинный сервис без очереди. 10 постов обслуживания.
  Michelin
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ  пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ 

Michelin
  0 товарів / 0 грн.

Про бренд Michelin (Мішлен)

Пневматические шины мишлен начало 20 века.Заснована в 1889 році. Спочатку компанія виробляла шини для велосипедів, пізніше вийшовши на ринок автошин (в 1891 році компанією було отримано патент на виробництво знімних пневматичних шин). З 1934 року по 1976 рік Michelin володіла автомобільним виробником Citroën.

У 1988 році компанія поглинула американського виробника шин BF Goodrich Company, всього за всю історію компанії вона придбала в цілому близько десяти шинних компаній різної величини. Michelin є автором багатьох інновацій в шинній індустрії, таких, наприклад, як винахід радіальних шин в 1946 році. Також одним з найбільш важливих моментів була поява на ринку в 1992 році так званих «зелених шин» Energy, що мають низький коефіцієнт опору коченню. Компанія випускає широкий спектр шинної продукції для автомобільної, сільськогосподарської техніки, велосипедів і мотоциклів, а також літаків. Також компанія знаменита своїми картами і путівниками ViaMichelin. Компанії належить 69 заводів в 19 країнах.

Група Мішлен (www.michelin.com) - світовий лідер шинної індустрії - представлена ​​більш ніж в 170 країнах світу. У компанії працює 109 000 співробітників. Переслідуючи мету сприяти прогресу пересування товарів і людей, Мішлен розробляє, виробляє і продає шини для всіх видів техніки - літаків, легкових і вантажних автомобілів, велосипедів, великогабаритної та сільськогосподарської техніки, мотоциклів, космічних човників. Компанія має 72 виробничі майданчики, розташовані в 19 країнах світу на п’яти континентах. Крім цього, Мішлен видає туристичні гіди, гіди по готелям і ресторанам, дорожні карти і атласи і пропонує цифрові продукти і послуги, що підвищують мобільність (ViaMichelin.com). Усі наукові дослідження і розробки проводяться в Технологічних Центрах Мішлен в Європі, США і в Азії.

 

Історія появи Бібендума. Історія появи Бібендума

Отже, само по собі поява рекламного чоловічка, схоже, було послано французьким майстрам згори. У 1884 році відповідальний за оформлення стенду компанії на черговій виставці вирішив застосувати якийсь нестандартний хід.

По обидві сторони від входу він побудував колони з шин різного діаметру. Один з братів Мішлен - Едуард, затримавшись біля однієї з колон, помітив що якщо приробити до неї руки, то вийде кумедний чоловічок. Тоді ніхто не міг навіть припустити, що дуже скоро ця ідея отримає продовження і буде приносити компанії солідні дивіденди.

Наступним кроком до народження своєрідною легенди стала карикатура руки Маріуса Россильоне. На ній був зображений головний пивовар в оточенні кількох людей, які перебувають з зеленим змієм на короткій нозі. Саме тоді, в 1897 році, брати Мішлен згадали про колоні з шин, і Андре замовив собі постер із зображенням вигаданого чоловічка. Плакат був створений тільки в 1898 році. В принципі, це була та ж карикатура, але з деякими доробками.

Так, замість товстуна-пивовара з келихом красувався чоловік із шин, а в кубку замість алкоголю було бите скло і цвяхи. На оригінальному малюнку був напис "Nunc est bibendum" ("Тепер треба випити") - це початок оди Горація в честь перемоги імператора Августа над об’єднаним флотом Антонія і Клеопатри. Правда, з ініціативи братів Мішлен ця фраза була вільно переведена як "Шини" випивають "нерівності доріг". Парижани, треба сказати, швидко знайшлися і обізвали створеного чоловічка "дорожнім пияком".

Але забавному Бібендуму, хоча тоді у нього ще не було імені, тільки належало пройти шлях від п’янички до всесвітньо відомого рекламного символу. Відразу після створення шинний чоловічок не мав імені, його називали просто джентльмен Мішлен, тому що він володів всіма атрибутами багатія. На пальці його красувалася печатка, в роті сигара.

Бібендумом символ Michelin охрестили абсолютно випадково, коли під час однієї з автогонок один із спортсменів команди, поглянувши повз Андре Мішлена, вигукнув щось на кшталт "Бібендум йде!". Ось тільки прізвисько приклеїлося не до "тата" людини з шин, а до нього самого.

Уже в 1906 році Андре Мішлен говорив, що саме Бібендума він вважає одним з важливих чинників зростання товарообігу фірми. У 70-х, 80-х і 90-х наклейкою з людиною з шин прикрасити свою фуру вважав за честь практично кожен далекобійник. Виробництвом сувенірів із зображенням Бібендума стали займатися безліч дрібних фірм. В опитуванні французького населення в серпні 1996 року, який опублікував один з провідних журналів, компанія Michelin займає друге місце по популярності слідом за Chanel. І це ставлять у заслугу Бібендуму.

На даний момент шинний чоловічок - один з найвідоміших рекламних персонажів у світі. Він навіть має свою біографію, спеціально написану одним письменником. Цікаво, що книга ця користується популярністю і вже переведена на 13 мов світу.

Джерело: Michelin

Офіційний сайт компанії Мішлен: Michelin.fr


Швидкий перехід Зимові шини Літні шини Всесезонні шини
Корисні посилання
Послуги
Продаж шин
Підбір шин
Шини на замовлення
Доставка шин по УкраЇні
Доставка шин по Києву
Калькулятор для шин
Поставити питання по шинах
Зимові шини
Літні шини


Про проект  

Інтернет-магазин автомобільних шин Michelin пропонує товари одного із кращих світових виробників автошин.

Компанія Michelin, Київ - найбільший французький виробник автошин в світі для всіх видів техніки. Розробка і виробництво літніх і зимових шин Мішлен налагоджено в технологічних центрах Європи, Азії та США.

Літні шини Мішлен розроблені з метою економічного палива, кращого зчеплення на сухій і вологій поверхні доріг, хорошої керованості і зносостійкості.

  • Літні шини Michelin Latitude Sport розроблені для престижних авто 4х4 і дорожнього використання. Поєднує в собі прекрасну стійкість при русі на гоночних швидкостях з високою безпекою і комфортом в міських умовах.
  • Шини Michelin Energy Saver суттєво знижують витрати палива, забезпечуючи високу екологічність покришок і при цьому мають оптимальну щільність, не перегріваються, довговічні. Michelin Energy Saver значно скорочують гальмівний шлях.
  • Літні шини Michelin Latitude Diamaris помітно знижують витрату палива, володіють відмінною курсовою стійкістю, прекрасним поведінкою і керованістю на дорозі.

Зимові шини Мішлен створені забезпечувати надійне зчеплення з зледенілою поверхнею дороги, прохідність по глибокому снігу, безпеку на мокрому асфальті.

  • X-Ice Xi2 - зимова нешипована шина розроблена для легкових автомобілів, призначена для експлуатації в суворих зимніх умовах. Гумова суміш створена спеціально для низьких температур. Еластичність зберігається навіть при різких перепадах температури, які так часто трапляються взимку.
  • Зимові шини Michelin Latitude Alpin створені для їзди в складних зимових умовах з різкими змінами погоди. Шина відмінно поводиться на мокрій і засніженій, крижаній дорозі. У покришці на 8% поліпшені тягові властивості на снігу, у порівнянні з іншими схожими моделями.
  • Michelin Pilot Alpin PA3 - нешиповані зимові шини для легкових автомобілів. Шина була розроблена спеціально для спортивних авто та їзді на підвищених швидкостях. Конструкція шини розроблена для підвищення точності управління і поліпшення реакції на поворотах керма.

В нашому магазині Ви можете підібрати і купити шини Michelin в Києві, замовити зручну доставку й монтаж.

Останні новини  
14-12-2017 17:52
MICHELIN продала свою частку Double Coin Warrior Tire

Всі акції китайської компанії Double Coin Warrior Tire, якими володіла компанія MICHELIN (40% акцій) були продані. 30% отримає компанія Huayi, 10% відійдуть Double Coin Tire Group. 

24-11-2017 17:32
Нові мотошини MICHELIN з серії Road на підході

Покришки для мотоциклів MICHELIN Pilot Road 5 - це нові шини класу спорт-туризм. Минула ітерація шин цієї серії показала дуже хороші продажі, тому представники французької корпорації впевнені в повторенні минулого успіху. 

19-10-2017 11:56
Інноваційний концепт-кар Renault взують в MICHELIN

Концептуальну модель Symbioz оснастять спеціально розробленими для випадку шинами MICHELIN в розмірі 215/45 R23. Інженери зробили все, щоб поєднати енергоефективність, керованість і стильний ексклюзивний дизайн.

19-10-2017 11:43
На Harley-Davidson поставлять MICHELIN

У заводську первинну комплектацію трьох моделей мотоциклів Harley-Davidson - Fat Boy, Rider і Breakout - будуть входити шини від компанії MICHELIN з серії Scorcher.

19-10-2017 11:21
MICHELIN Primacy 4 – легкові шини нового покоління

Французька компанія презентувала модель шин MICHELIN Primacy 4, які, згідно з тестами, показують граничну надійність і зчеплення, яке залишається надійним навіть на найменшій дозволеної глибині протектора - 1,6 мм.