Запись на шинный сервис без очереди. 10 постов обслуживания.
  Michelin
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ  пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ 

Michelin
  0 товарів / 0 грн.

Співпраця Michelin і Volvo

03-02-2010 21:05

Як повідомила прес-служба компанії, Michelin і Volvo Group також домовилися про спільну роботу над впровадженням інноваційних проектів. Свіжий контракт був підписаний 25 січня 2010 року, головним предметом якого стало право компанії Michelin поставляти шини для вантажних автомобілів як їх первинна комплектація при збірці Volvo в Північній Америці, Південній Америці, Європі і, вперше, в Туреччині.

Укомплектовані автомобілі і надалі випускатимуться під відомими брендами Volvo Trucks, Volvo Buses, Renault Trucks і Mack Trucks. Компанії також прийняли рішення активніше співпрацювати в науково-дослідному середовищі. Головним завданням є випуск на ринок новітніх шин для комплектації майбутніх моделей транспортних засобів Volvo Group для їх більшої енергетичної ефективності і екологічності. Важливою умовою досягнення такої мети повинні стати шини Michelin, що дозволяють понизити витрату палива

Компанія Michelin вже поставляє шини серії Michelin Energy™ для вантажних автомобілів Volvo у всьому світі. Такі шини дозволяють вантажним компаніям понизити витрату палива в середньому на 2 літри на 100 км. отримати безпеку на дорозі, а також довгий термін служби шин. Шини Michelin Energy™ забезпечують додаткову економію засобів за рахунок можливості «ремонту» протектора (додаткове поглиблення протектора). Таке його відновлення передбачене технологією Michelin Remix з подальшою потім повторною «нарізкою».

«Michelin і Volvo Group сходяться в думках про необхідність соціальної і екологічної відповідальності в області дорожнього руху», – сказав Піт Селлек, президент підрозділу вантажних шин Мішлен в світі і член Виконавчої Ради Групи Michelin. «На основі вже досягнутої угоди Michelin створить Volvo інновації, поліпшуючи транспортну сферу на всіх континентах і покликані забезпечити захист довкілля».


Швидкий перехід Зимові шини Літні шини Всесезонні шини
Корисні посилання
Послуги
Продаж шин
Підбір шин
Шини на замовлення
Доставка шин по УкраЇні
Доставка шин по Києву
Калькулятор для шин
Поставити питання по шинах
Зимові шини
Літні шини


Про проект  

Інтернет-магазин автомобільних шин Michelin пропонує товари одного із кращих світових виробників автошин.

Компанія Michelin, Київ - найбільший французький виробник автошин в світі для всіх видів техніки. Розробка і виробництво літніх і зимових шин Мішлен налагоджено в технологічних центрах Європи, Азії та США.

Літні шини Мішлен розроблені з метою економічного палива, кращого зчеплення на сухій і вологій поверхні доріг, хорошої керованості і зносостійкості.

  • Літні шини Michelin Latitude Sport розроблені для престижних авто 4х4 і дорожнього використання. Поєднує в собі прекрасну стійкість при русі на гоночних швидкостях з високою безпекою і комфортом в міських умовах.
  • Шини Michelin Energy Saver суттєво знижують витрати палива, забезпечуючи високу екологічність покришок і при цьому мають оптимальну щільність, не перегріваються, довговічні. Michelin Energy Saver значно скорочують гальмівний шлях.
  • Літні шини Michelin Latitude Diamaris помітно знижують витрату палива, володіють відмінною курсовою стійкістю, прекрасним поведінкою і керованістю на дорозі.

Зимові шини Мішлен створені забезпечувати надійне зчеплення з зледенілою поверхнею дороги, прохідність по глибокому снігу, безпеку на мокрому асфальті.

  • X-Ice Xi2 - зимова нешипована шина розроблена для легкових автомобілів, призначена для експлуатації в суворих зимніх умовах. Гумова суміш створена спеціально для низьких температур. Еластичність зберігається навіть при різких перепадах температури, які так часто трапляються взимку.
  • Зимові шини Michelin Latitude Alpin створені для їзди в складних зимових умовах з різкими змінами погоди. Шина відмінно поводиться на мокрій і засніженій, крижаній дорозі. У покришці на 8% поліпшені тягові властивості на снігу, у порівнянні з іншими схожими моделями.
  • Michelin Pilot Alpin PA3 - нешиповані зимові шини для легкових автомобілів. Шина була розроблена спеціально для спортивних авто та їзді на підвищених швидкостях. Конструкція шини розроблена для підвищення точності управління і поліпшення реакції на поворотах керма.

В нашому магазині Ви можете підібрати і купити шини Michelin в Києві, замовити зручну доставку й монтаж.

Останні новини  
14-12-2017 17:52
MICHELIN продала свою частку Double Coin Warrior Tire

Всі акції китайської компанії Double Coin Warrior Tire, якими володіла компанія MICHELIN (40% акцій) були продані. 30% отримає компанія Huayi, 10% відійдуть Double Coin Tire Group. 

24-11-2017 17:32
Нові мотошини MICHELIN з серії Road на підході

Покришки для мотоциклів MICHELIN Pilot Road 5 - це нові шини класу спорт-туризм. Минула ітерація шин цієї серії показала дуже хороші продажі, тому представники французької корпорації впевнені в повторенні минулого успіху. 

19-10-2017 11:56
Інноваційний концепт-кар Renault взують в MICHELIN

Концептуальну модель Symbioz оснастять спеціально розробленими для випадку шинами MICHELIN в розмірі 215/45 R23. Інженери зробили все, щоб поєднати енергоефективність, керованість і стильний ексклюзивний дизайн.

19-10-2017 11:43
На Harley-Davidson поставлять MICHELIN

У заводську первинну комплектацію трьох моделей мотоциклів Harley-Davidson - Fat Boy, Rider і Breakout - будуть входити шини від компанії MICHELIN з серії Scorcher.

19-10-2017 11:21
MICHELIN Primacy 4 – легкові шини нового покоління

Французька компанія презентувала модель шин MICHELIN Primacy 4, які, згідно з тестами, показують граничну надійність і зчеплення, яке залишається надійним навіть на найменшій дозволеної глибині протектора - 1,6 мм.