Запись на шинный сервис без очереди. 10 постов обслуживания.
  Michelin
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ  пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ 

Michelin
  0 товарів / 0 грн.

«Розумні» протектори заради безпеки

Не всі моделі шин зроблять зимову поїздку на автомобілі більш безпечною. Шини із класичним малюнком на гумі хоч і дають зчеплення з дорожнім покриттям, але знижують точність керування, оскільки під час повороту їхня поверхня деформується в плямі контакту.

На протекторі сучасної шини розташовані численні ламелі, які виконують два важливих завдання. Вони створюють надійне зчеплення зі слизьким дорожнім покриттям й ефективно придушують шуми при русі, обумовлені рельєфом протектора, тим самим роблячи їзду безпечною й акустично комфортною. При гальмуванні, перебуваючи в умовах мокрої дороги, що часто буває в осінньо-зимовий період, саме ламелі руйнують водяну плівку й автомобіль краще зчіплюється з дорожнім покриттям. На снігу ламелі добре підвищують тягові й гальмівні властивості.

Спеціально розроблені ламелі StabiliGrip Michelin, які використовуються в шинах Michelin, сконструйовані за кардинально новим принципом. Їхня конструкція виконує функцію самоблокування. Ламелі шини зчеплені між собою, даючи більшу твердість всієї поверхні в плямі контакту. Це підвищує точність керування.Michelin Latitude X-ICE – модель, перевірена багатьма зимами.

У результаті Michelin забезпечує точне керування й безпечнішу поведінку автомобіля як на середніх, так і на високих швидкостях. При цьому комфорт пасажирів стає на вищий рівень. Добре показала себе модель Michelin Pilot Alpin – невід'ємний супутник автомобіля.

Прикладом гарної маневреності може бути хижак під час полювання, що несеться по прерії з великою швидкістю. Для успіху у своїй справі йому необхідно різко повертати й гальмувати, набирати швидкість із одного стрибка для того, щоб піймати здобич. І це йому вдається, оскільки його лабети всією поверхнею подушечок відштовхуються від землі. А якби він випустив пазурі й ступав би на них? Контакт лабетів з поверхнею землі став би мінімальним і його заносило б на поворотах. При такому зчепленні бігати проблематично.

Нову технологію Variable Contact Patch (VCP), ), що означає "змінювана пляма контакту", створено компанією Michelin. Суть у геометричній формі плями контакту, що робить поворот безпечним. Вона забезпечує впевнену стійкість автомобіля, тому що не зменшується під дією сил при повороті. А при русі по прямій форма плями розподіляється рівномірно для оптимальної передачі потужності двигуна й гальмівної системи. Модель Michelin Latitude X-ICE-north - добре зарекомендувала себе на складних зимових трасах.

Звичні для багатьох протектори старішого зразка при повороті автомобіля скошуються на зовнішній бік. При цьому пляма контакту зменшується майже вдвічі, відповідно на половину погіршуючи зчеплення з дорогою.

Технологія VCP Michelin дозволяє зберегти площу плями контакту. Зовнішній бік протектора має менше канавок і ламелей, ніж внутрішній, настільки, що при повороті площа контакту шини з дорогою залишається такою самою, як при русі по прямій. Пляма контакту просто змінює форму, але його площа залишається незмінною.

Так Michelin забезпечує автомобілю природну маневреність у сполученні з безпекою й комфортом.


Швидкий перехід Зимові шини Літні шини Всесезонні шини
Корисні посилання
Послуги
Продаж шин
Підбір шин
Шини на замовлення
Доставка шин по УкраЇні
Доставка шин по Києву
Калькулятор для шин
Поставити питання по шинах
Зимові шини
Літні шини


Про проект  

Інтернет-магазин автомобільних шин Michelin пропонує товари одного із кращих світових виробників автошин.

Компанія Michelin, Київ - найбільший французький виробник автошин в світі для всіх видів техніки. Розробка і виробництво літніх і зимових шин Мішлен налагоджено в технологічних центрах Європи, Азії та США.

Літні шини Мішлен розроблені з метою економічного палива, кращого зчеплення на сухій і вологій поверхні доріг, хорошої керованості і зносостійкості.

  • Літні шини Michelin Latitude Sport розроблені для престижних авто 4х4 і дорожнього використання. Поєднує в собі прекрасну стійкість при русі на гоночних швидкостях з високою безпекою і комфортом в міських умовах.
  • Шини Michelin Energy Saver суттєво знижують витрати палива, забезпечуючи високу екологічність покришок і при цьому мають оптимальну щільність, не перегріваються, довговічні. Michelin Energy Saver значно скорочують гальмівний шлях.
  • Літні шини Michelin Latitude Diamaris помітно знижують витрату палива, володіють відмінною курсовою стійкістю, прекрасним поведінкою і керованістю на дорозі.

Зимові шини Мішлен створені забезпечувати надійне зчеплення з зледенілою поверхнею дороги, прохідність по глибокому снігу, безпеку на мокрому асфальті.

  • X-Ice Xi2 - зимова нешипована шина розроблена для легкових автомобілів, призначена для експлуатації в суворих зимніх умовах. Гумова суміш створена спеціально для низьких температур. Еластичність зберігається навіть при різких перепадах температури, які так часто трапляються взимку.
  • Зимові шини Michelin Latitude Alpin створені для їзди в складних зимових умовах з різкими змінами погоди. Шина відмінно поводиться на мокрій і засніженій, крижаній дорозі. У покришці на 8% поліпшені тягові властивості на снігу, у порівнянні з іншими схожими моделями.
  • Michelin Pilot Alpin PA3 - нешиповані зимові шини для легкових автомобілів. Шина була розроблена спеціально для спортивних авто та їзді на підвищених швидкостях. Конструкція шини розроблена для підвищення точності управління і поліпшення реакції на поворотах керма.

В нашому магазині Ви можете підібрати і купити шини Michelin в Києві, замовити зручну доставку й монтаж.

Останні новини  
14-12-2017 17:52
MICHELIN продала свою частку Double Coin Warrior Tire

Всі акції китайської компанії Double Coin Warrior Tire, якими володіла компанія MICHELIN (40% акцій) були продані. 30% отримає компанія Huayi, 10% відійдуть Double Coin Tire Group. 

24-11-2017 17:32
Нові мотошини MICHELIN з серії Road на підході

Покришки для мотоциклів MICHELIN Pilot Road 5 - це нові шини класу спорт-туризм. Минула ітерація шин цієї серії показала дуже хороші продажі, тому представники французької корпорації впевнені в повторенні минулого успіху. 

19-10-2017 11:56
Інноваційний концепт-кар Renault взують в MICHELIN

Концептуальну модель Symbioz оснастять спеціально розробленими для випадку шинами MICHELIN в розмірі 215/45 R23. Інженери зробили все, щоб поєднати енергоефективність, керованість і стильний ексклюзивний дизайн.

19-10-2017 11:43
На Harley-Davidson поставлять MICHELIN

У заводську первинну комплектацію трьох моделей мотоциклів Harley-Davidson - Fat Boy, Rider і Breakout - будуть входити шини від компанії MICHELIN з серії Scorcher.

19-10-2017 11:21
MICHELIN Primacy 4 – легкові шини нового покоління

Французька компанія презентувала модель шин MICHELIN Primacy 4, які, згідно з тестами, показують граничну надійність і зчеплення, яке залишається надійним навіть на найменшій дозволеної глибині протектора - 1,6 мм.